Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Test Magnetic Slim na blogu „Po prostu fotografuj”

2022-03-08
Test Magnetic Slim na blogu „Po prostu fotografuj”

Krzysztof Basel, dziennikarz i fotograf od lat związany z mediami fotograficznymi i nowych technologii, współpracujący ze sklepem Fotoforma – Autoryzowanym Dealerem marki Marumi w Polsce, zrecenzował najnowszą serię filtrów Marumi Magnetic Slim. Nową serię filtrów charakteryzuje stwierdzenie „Przykładasz i działasz” ponieważ dzięki magnetycznemu ich mocowaniu zaoszczędzamy cenny czas na zmianę filtrów, a skupiamy się tylko na osiągnięciu zamierzonych efektów w fotografii.

 

W tej interesującej publikacji znajdziemy teoretyczną, jak i praktyczną prezentację nowego systemu, który przypomnijmy, w oczach czytelników magazynu Fotopolis.pl zdobył wyróżnienie „Akcesorium Roku”. Publikacja zawiera również krótki materiał filmowy prezentujący działanie filtra polaryzacyjnego.

 

 

„W teorii filtry Marumi Magnetic Slim to rozwiązanie idealne. Oferują wysoką jakość, są cienkie i lekkie, a w dodatku mocowanie oraz wymiana filtrów jest szybka i prosta…”

 

czytamy w podsumowaniu testu filtrów Magnetic Slim. Dziękujemy za uznanie i polecamy serdecznie lekturę pełnego artykułu z bloga Po prostu fotografuj tutaj!

 

 

Polecane

pixel