Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O marce Marumi

Poznaj markę Marumi Optical

Marumi Optical to firma, która już od 70 lat skupia się na ulepszaniu i wytwarzaniu filtrów do obiektywów fotograficznych i filmowych. Filtry tej marki to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających miłośników kreacji obrazu i entuzjastów zaawansowanych technologii. Celem japońskiego Przedsiębiorcy jest tworzenie najwyższej klasy produktów, które pozwolą na realizacje najśmielszych projektów foto-wideo, przynosząc jednocześnie dużo radości i satysfakcji z ich użytkowania. W Marumi na szczególną atencję zasługuje dbałość o naturę i środowisko pracy co przekłada się na biznes odpowiedzialny społecznie.

 

Każdy fotograf chce w pełni wykorzystać walory swojego obiektywu. Niestety szklane filtry słabej jakości negatywnie wpływają na jakość zdjęć. Przesunięcie ostrości lub wysoki współczynnik odbicia światła mogą tylko pogorszyć jakość uzyskiwanego obrazu. Dlatego decydując się na zastosowanie filtra warto zadbać o jego optymalny poziom jakości względem stosowanego obiektywu. Oferta marki Marumi to najlepszy wybór w kategorii filtrów fotograficznych i filmowych. Japońscy inżynierowie od przeszło 70 lat dbają, aby każdy pojedynczy produkt marki Marumi był zawsze taj samej, nieskazitelnie wysokiej jakości. By z powodzeniem spełniał swoją powinność w procesie tworzenia obrazu na każdym poziomie jego realizatora.

W drodze do perfekcji

 

Marumi to japońskie przedsiębiorstwo, które zostało założone w 1952 roku. Od przeszło 70 lat firma ta nieustannie pracuje nad rozwojem technologii w produkcji filtrów do obiektywów fotograficznych i filmowych. Kluczem do sukcesu marki  Marumi są najlepsi inżynierowie, którzy przekazują swoje doświadczenie kolejnym pokoleniom. Kamieniem milowym w roku 2003 było stworzenie serii Digital High Grade, w pełni dedykowanej do cyfrowych przetworników rejestrujących obraz. A 10 lat później powstała najbardziej zaawansowana w ofercie Producenta linia EXUS, będąca pierwszą na Świecie, która posiada innowacyjne powłoki antystatyczne. 

Marumi

Fabryka w Nagano

 

Fabryka Nagano leży w Alpach Japońskich. Korzystne, czyste środowisko naturalne pozytywnie wpływa na rozwój branży technologicznej. W bliskim otoczeniu swoje fabryki mają firmy, które dostarczają precyzyjny sprzęt wykorzystywany przy produkcji filtrów. Wszelkie działania są oparte na autorskim, zintegrowanym systemie badań, rozwoju, produkcji i kontroli jakości. Dzięki pracy najlepszych inżynierów, wytwarzane są najwyższej klasy produkty przy jednoczesnym dbaniu o środowisko co gwarantuje  rygorystyczne przestrzeganie normy ISO 14001.

 

 

Marumi

Doświadczenie i technologia

 

Marumi Optical jest czołowym producentem filtrów i akcesoriów na rynku fotograficznym i filmowym. Przeszło 70 lat doświadczenia i rozwoju w tej dziedzinie pozwoliło japońskiemu Producentowi na stworzenie wysokiej klasy filtrów dla najbardziej wymagających użytkowników. Firma posiada swoją siedzibę w Tokio i fabrykę w Nagano, co ma znaczny wpływ na jakość dostarczanych produktów, która pozycjonuje ofertę Marumi w samej czołówce producentów filtrów na Świecie.

Marumi

Jakość uznana w branży fotograficznej

 

Znakomita jakość optyczna połączona z innowacyjną technologią, a także rozsądną ceną sprawiają, że produkty marki Marumi cieszą się wyjątkowym uznaniem. Liczne nagrody i wyróżnienia specjalistycznych organizacji i magazynów branżowych świadczą o wysokiej pozycji marki Marumi w branży fotograficznej.

Marumi
pixel